QI JU DI HUANG WAN - LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU Zobraziť väčšie

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU -QI JU DI HUANG WAN

182

New product

182

QI JU DI HUANG WAN

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU - doplnok stravy

Únava očí, zhoršenie zraku, svetloplachosť.

Viac detailov

2 položky

10,00 € s DPH

Pridaj do obľúbených

Tabuľka dát

Množstvo 200 guľôčok/ 33g

Detaily

Hlavné zameranie:
- suché oči, bolesti za očami
- zhoršenie zraku, zvlášť po únave a dlhom čítaní
- šerosleposť
- svetloplachosť

Zmes je určená na liečbu zrakových ťažkostí rôzneho pôvodu. Prostredníctvom zlepšenia zásobenia a výživy očí, ale i pečene (podľa čínskej medicíny orgánu riadiaceho kvalitu zraku), zmierňuje pocit unavených očí po dlhom čítaní, bolesti očí a pocit suchosti či rezania v očiach. Vhodná je pri zhoršovaní zraku, najmä v období rýchleho rastu detí v puberte a zároveň vo vyššom veku. V Ázii sa užíva ako prevencia vzniku šedého zákalu.


Zmes obsahuje plody kustovnice čínskej, svetoznámej v liečbe očných ťažkostí.


Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pri zrakových ťažkostiach z únavy pozorovať už po troch dňoch, pri dlhodobých ťažkostiach sa v závislosti od stavu užívanie predlžuje na dva až tri mesiace.


Jedná sa o modifikáciu zmesi LIU WEI DI HUANG WAN doplnenú o dve zložky Gou qi zi (Fructus lycii) a Ju hua (Flos chrysanthemi), ktoré podporujú výživu očí a zlepšujú zrakovú ostrosť. Gou qi zi (Fructus lycii) doplňuje ľadviny, vyživuje pečeň a zjasňuje zrak, naviac doplňuje Yin a zvlhčuje pľúca. Ju hua (Flos chrysanthemi) prečisťuje horko z organizmu, urovnáva pečeň a zlepšuje zrak. Shan zhu yu (Fructus corni officinalis) posilňuje ľadviny a pomáha udržať životne dôležitú esenciu Ying. Bráni nadmernému močeniu a inkontinencii, ochraňuje tekutiny. Shan yao (Radix dioscorae oppositae) zlepšuje trávenie a chuť k jedlu, asistuje pri nádychu, vyživuje ľadviny. Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep) vyživuje krv, Yin a Yang. Doplnením krvi zaisťuje i výživu pre kožu, vlasy, nechty a uši. Súčasne posilňuje srdce a pečeň, ktoré vyžadujú dostatok krvi k svojej riadnej funkcii. Fu ling (Sclerotium poriae cocos) zlepšuje trávenie a upravuje prirodzenú cirkuláciu tekutín v tele tak, aby dosiahla miesta určenia, ktoré zvlhčuje a vyživuje. Mu dan pi (Cortex moutan radicis) ochladzuje krv, prečisťuje horko pečene. Rozhýbava stagnáciu spôsobenú zahustením krvi horkom. Ze xie (Rhizoma alismatis orientalis) prečisťuje horko ľadvín, ktoré zdvíha tekutiny nahor, a odvádza nadmernú vlhkosť, ktorá spôsobuje stagnáciu.

200 guľôčok/ 33g

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU -QI JU DI HUANG WAN

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU -QI JU DI HUANG WAN

182

QI JU DI HUANG WAN

LESK NEFRITOVÉHO ŠPERKU - doplnok stravy

Únava očí, zhoršenie zraku, svetloplachosť.