Vitálna vláknina - zmes semien Zobraziť väčšie

Vitálna vláknina - zmes semien

New product

Vitálna vláknina - pomocník pri nadúvaní a trávení, očista čriev 200 g

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

5,00 € s DPH

Pridaj do obľúbených

Tabuľka dát

Množstvo 200g

Detaily

Vitálna vláknina - zmes semien

Potrebujete naštartovať organizmus?  Podporte organizmus prostredníctvom vlákniny mix Vital, s ktorou bude chudnutie jednoduché a rýchlejšie.

Vláknina mix  je prírodný potravinový doplnok zložený zo semienok skorocela a vlákniny Plantago Psyllium.

Je charakterizovaná množstvom vlákien, ktoré čistia telo od toxínov, zlepšujú trávenie a znižujú pocit hladu a napomáhajú pri zápche a chudnutí.

Vláknina Plantago Psyllium:

Plantago Psyllium pochádza z oblastí Stredomoria  a zaraďuje sa medzi zdravé rastliny. Patrí k jednoročným rastlinám s nedostatočne rozvetvenou stonkou, ktorej ovocím sú hnedé semená podobné ľanu.

Vzhľadom k neutrálnej chuti vlákniny Plantago psyllium semienka môžu byť použité ako zdravá alternatíva do mnohých pokrmov ako napr.  šaláty, nátierky, cereálie, jogurty, polievky, omáčky a pod. Semená sú vhodné tiež pre pečenie chleba.

Indický skorocel

Plantago ovata - indický skorocel je liečivá rastlina pochádzajúca zo západnej a južnej Ázie. Šupy semena skorocelu indického  obsahujú rozpustnú vlákninu vo forme hlienu. Semená  a najmä ich obaly sú bohatým zdrojom vlákniny , ktorej pozitívne účinky na náš organizmus sú už dlho všeobecne známe.

Vláknina z indického skorocelu je veľmi šetrná a nedráždi steny žalúdka a čriev. Odporúča sa ľuďom, ktorí z dôvodu citlivosti tráviaceho traktu nemôžu užívať vlákniny z otrúb, sušeného ovocia alebo celozrnných obilnín.

Zloženie:

80% vláknina Plantago Psyllium, 20% semienka skorocela

Nutričná hodnota na 100 g výrobku:

  • Kalórie v 100g ** 1053 kJ / 256,6 kcal
  • Celkový obsah tuku - vrátane nasýtených tukov 5,9g <0,9 g
  • Celkový obsah sacharidov vrátane cukrov 10g - 0,6g
  • vlákno 58g
  • bielkoviny 12g
  • soľ <0,02 g

Použitie:

Výrobok je pripravený na konzumáciu po jeho príprave. Dáme 2 až 3 čajové lyžičky zmesi do pohára a  zalejeme vodou alebo džúsom. Necháme stáť  po dobu cca 20 minút a potom môžeme vypiť. Pri konzumácií vlákniny, by ste mali piť veľa vody - aspoň 2 litre tekutín denne.

Užívajte 2 krát denne, ráno a večer pred jedlom.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre dojčatá a malé deti. Nepoužívať u pacientov, ktorí už predtým podstúpili črevné operácie alebo majú anatomické anomálie, črevnej obštrukcie.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Vitálna vláknina - zmes semien

Vitálna vláknina - zmes semien

Vitálna vláknina - pomocník pri nadúvaní a trávení, očista čriev 200 g