FU KE ZHONG ZI WAN Zobraziť väčšie

ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA - FU KE ZHONG ZI WAN

055

New product

ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA - doplnok stravy

Neplodnosť, poruchy cyklu, bolestivá menštruácia.

Viac detailov

5 položky

10,00 € s DPH

Pridaj do obľúbených

Tabuľka dát

Množstvo 200 guľôčok/ 33g

Detaily

Hlavné zameranie:
- nedostatočná a nepravidelná menštruácia
- hormonálne poruchy a neplodnosť
- biely nesvrbivý výtok

Pojmom "rumelkové pole" sa označuje energetické centrum človeka ležiace v podbrušiu. Tu sa zhromažďuje najčistejšia esencia tela. U ženy sa táto oblasť spája s maternicou a s vaječníkmi. Zmes sa používa na úpravu hormonálnej nerovnováhy vyvolávajúcej ťažkosti spojené s menštruáciou či plodnosťou.


Zmes sa tradične predpisovala i počas tehotenstva u žien s predchádzajúcimi problémami s počatím alebo s rizikom potratu. Často sa kombinuje so zmesou 


Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po uplynutí troch až štyroch menštruačných cyklov.


SHU DI HUANG (Radix rehmanniae glutinosae praep), CHUAN XIONG (Radix ligustici walichii), DANG GUI (Radix angelicae sinensis) a BAI SHAO (Radix paeoniae lactiflorae) sú stavebnými kameňmi zmesi nazvanej SI WU TANG (Odvar štyroch zložiek), ktorý silno doplňuje a reguluje krv AI YE (Folium artemisiae argyi) zahrieva maternicu, zastavuje nadmerné menštruačné krvácanie a kŕče, utišuje neľudný plod. Pôsobí taktiež pri hroziacom potrate, podporuje plodnosť. E JIAO (Gelatinum corii asini) doplňuje krv, tlmí nadmerné krvácanie, vyživuje telové tekutiny XIANG FU (Rhizoma cyperi rotundi) upravuje nepravidelný menštruačný cyklus, kontroluje vzťahy medzi pečeňou a zažívacím systémom, harmonizuje stred DU ZHONG (Cortex eucommiae ulmoidis) predchádza potratom, posilňuje obličky a pečeň, odstraňuje bolesti v bedrách, spevňuje kolená a pôsobí proti častému močeniu. Znižuje vysoký krvní tlak. XU DUAN (Radix dipsaci asperi) posilňuje pečeň a obličky, ktoré riadia kosti a svaly. Užívaním dochádza k spevneniu bedrovej oblasti, kostí a kĺbov. Tlmí nadmerné menštruačné krvácanie, utišuje plod, predchádza krvácaniu v priebehu tehotenstva a tím bráni potratu. HUANG QIN (Radix scutellariae baicalensis) utišuje plod a prečisťuje nadmernú horúčosť, ktoré plod znepokojuje.


Autor zmesi:
Dr. ZHANG ZONG JING. Táto zmes bola po prvý krát uvedená v diele JIN GUI YAO LUE okolo r. 210.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA - FU KE ZHONG ZI WAN

ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA - FU KE ZHONG ZI WAN

ZVEĽADENIE RUMELKOVÉHO POĽA - doplnok stravy

Neplodnosť, poruchy cyklu, bolestivá menštruácia.