BAO HE WAN Zobraziť väčšie

MANDARÍNOVO TAJOMSTVO -BAO HE WAN

075

New product

MANDARÍNOVO TAJOMSTVO - doplnok stravy

Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

10,00 € s DPH

Pridaj do obľúbených

Tabuľka dát

Množstvo 200 guľôčok/ 33g

Detaily

Hlavné zameranie:
- tráviace poruchy pri prejedaní sa
- tlaky v žalúdku po výdatnom jedle
- tlaky po jedle požitom v rýchlosti či strese

Zmes je určená na podporu strávenia jedla po prejedení sa. Ak to preženieme s množstvom jedla, alebo ak preceníme svoje tráviace schopnosti, zvyčajne sa dostaví pocit plnosti, grganie, niekedy i nútenie na zvracanie a celková telesná malátnosť a ťažoba. Niekedy býva búšenie srdca. Po takýchto excesoch sa naopak často dostavuje niekoľkodenné nechutenstvo.


Zmes môžeme použiť i preventívne, tesne pred jedlom, ktoré zo slušnosti či konvencií nechceme odmietnuť a vieme, že nám nesadne.


Dávkovanie a doba užívania:
20 – 30 guľôčok, najlepšie tesne pred jedlom. Pri trvalom prejedaní v dávke 3x denne 8 guľôčok do úpravy stravovacích návykov. Po požití zlého jedla s následnými tráviacimi ťažkosťami je vhodná dávka 10 – 20 guľôčok 3 – 5x denne do skončenia ťažkostí.


BAN XIA (Rhizoma pinelliae ternatae), FU LING (Sclerotium poriae cocos), CHEN PI (Pericarpium citri reticulatae) - upravujú trávenie tým, že odvádzajú hlien a vlhkosť z oblasti stredného ohniska. Zachytávanie a stagnácia hlienu a vlhkosti sťažuje a spomaľuje trávenie. SHAN ZHA (Fructus cratagei) zlepšuje trávenie mäsa a tučných jedál. Podľa moderných výskumov znižuje hladinu cholesterolu. MAI YA (Fructus hordei germinatus) napomáha tráveniu obilnín, napríklad pšenice, ktorá spôsobuje u niektorých ľudí alergické reakcie a tráviace problémy. SHEN QU (Massa fermantata) fermentovaná zmes bylín a obilnín, rozkladá alkohol a ďalšie ťažké, zachytávajúce sa potraviny, ktoré spôsobujú pocit "kameňa v žalúdku". LAI FU ZI (Semen raphani sativi) efektívne odstraňuje väzký hlien, ktorý vzniká nedostatočným trávením sladkých jedál. LIAN QIAO (Fructus forsythiae susepnsae) prečisťuje organizmus od nahromadených toxických látok z potravy, hubí patogénne baktérie, ktoré spôsobujú tráviace problémy po požití kontaminovaného jedla alebo vody.


Autor zmesi: Dr. ZHU DAN XI. Tato zmes bola po prvý krát uvedená v diele DAN XI XIN FA v r. 1481.


Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

MANDARÍNOVO TAJOMSTVO -BAO HE WAN

MANDARÍNOVO TAJOMSTVO -BAO HE WAN

MANDARÍNOVO TAJOMSTVO - doplnok stravy

Tlak v žalúdku po jedle, pocit netrávenia, grganie, dávenie potravy, na podporu trávenia pri prejedaní sa.