XIAO FENG WAN Zobraziť väčšie

VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA - XIAO FENG WAN

113

New product

VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA - doplnok stravy

Ekzém, lupienka, svrbivé kožné zápaly, žihľavka.

Viac detailov

1 Položka

10,00 € s DPH

Pridaj do obľúbených

Tabuľka dát

Množstvo 200 guľôčok/ 33g

Detaily

Hlavné zameranie:
- ekzém
- žihľavka
- lupienka
- iné svrbivé kožné prejavy, napríklad plesňové

Táto zmes je určená na kožné zápaly prejavujúce sa začervenanou vyrážkou, mokvaním či naopak vysychaním s tvorbou šupín a svrbením. Podľa čínskej medicíny prečisťuje krv a tým lieči zápal kože. Podáva sa pri ekzémoch, začiatočných štádiách lupienky (najmä pri drobných roztrúsených ložiskách) a iných svrbiacich zápaloch kože.


Zmes cielene pôsobí na zlepšenie látkovej výmeny v koži.


Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pozorovať po jednom mesiaci, ale na stabilizáciu je zvyčajne potrebné dlhšie užívanie.


Byliny tvoriace zmes VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA rozdeľujeme na vnútorne pôsobiace - zaoberajúce sa detoxikáciou organizmu a byliny upravujúce imunitu a odpoveď organizmu na vonkajšie vplyvy. Ich pôsobenie je však vzájomne prepojené - napríklad po opakovaných infekciách často dochádza k zhoršeniu ekzému či iných svrbivých kožných zápalov. To znamená, že imunita po nedobre zvládnutých infekciách je naštartovaná smerom k zápalu a za cieľ si vyberá akúkoľvek oslabenú či problematickou časť organizmu, v tomto prípade zapálenú kožu. Detoxikačné byliny teda jednak zbavujú organizmus zostatkov zápalov, jednak tíšia rozjatrené imunitní reakcie. Podstatné je vylepšenie trávenia, čím sa rozumie schopnosť organizmu "rozliať" vhodné a nevhodné zložky stravy a obmedzenie vstrebávania či jednoduchšie vylučovanie tých škodlivých (v zmesi napríklad jerlín, atraktylis a ďalšie).


Zmes je ideálna pre stavy, kedy je viac postihnutá horná polovica tela. Je rovnako vhodnejšia pri suchých ekzémoch a iných svrbivých ochoreniach.  Pri búrlivom priebehu alebo pri mokvajúcej koži (spontánne či po škrabaní) kombinujeme so zmesou 014-HORCOVÝ ELIXÍR, alebo spočiatku dávame iba túto.  Pri sklone k hnisaniu ( pri infekcii kože) podávame spolu so zmesou 011-PÄTORO UHASENÍ SOPKY, ktorú však po odznení týchto komplikácií opäť vysadíme. Pri postihnutí veľkej časti kože podávame spolu s predpisom 012-TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA. Pre doliečenie postihnutej kože podávame spolu so zmesou 161-PILULKA ŠTYROCH ŠĽACHTIČIEN, ktorá zvláčňuje a vyživuje kožu.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA - XIAO FENG WAN

VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA - XIAO FENG WAN

VÁNOK HODVÁBNEHO VEJÁRA - doplnok stravy

Ekzém, lupienka, svrbivé kožné zápaly, žihľavka.